Lindo Apartamento De Frente Para O Mar
Plaża Freira znajduje się 2 km od Lindo Apartamento De Frente Para O Mar Caraguatatuba, podczas gdy Praia Brava znajduje się w odległości w ciągu prawie 10 min jazdy samochodem.
Praia do Martim de Sa znajduje się bardzo blisko od apartamentu. Plaża Indaia jest w około 6 km.
Ten apartament dysponuje balkonem i miejscem do siedzenia oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości.
W Lindo Apartamento De Frente Para O Mar do dyspozycji Gości są lodówka, piekarnik i przybory kuchenne.
- Lotniska
- Lotnisko Sao Jose dos Campos Regional93 km
Do dyspozycji gości w hotelu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Lindo Apartamento De Frente Para O Mar?
Na miejscu Goście Lindo Apartamento De Frente Para O Mar mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Lindo Apartamento De Frente Para O Mar obejmuje kuchnię?
Tak, Lindo Apartamento De Frente Para O Mar wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Czy Lindo Apartamento De Frente Para O Mar ma basen?
Lindo Apartamento De Frente Para O Mar dysponuje basenem.